VIISKÜMMEND HALLI VARJUNDIT

18.80

See romantiline ja haarav romaan mõjub vabastavalt, tekitab tõelist sõltuvust ning jääb alatiseks meelde.
„Viiskümmend halli varjundit“ jutustab kirjandustudengist Anastasia Steele’st, kes intervjueerib edukat ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent samas heidutav. Olles kindel, et nende kohtumine ei läinud hästi, püüab ta temast mitte mõelda – kuni Grey ilmub poodi, kus Ana töötab, ja kutsub ta välja.

Kogenematu ja süütu Ana on rabatud, et ta tahab seda meest. Ja kui too teda hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, tahab ta teda veelgi rohkem. Ent Greyd piinavad sisemised deemonid ning vajadus kõike kontrollida on ta kinnisidee. Nad alustavad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka sünged saladused, mida Grey peidab avalikkuse pilkude eest.

***

„“Seks ja linn“ tegi lõbusa muigega anaalseksist rääkimise korraga vastuvõetavaks suuremas seltskonnas kui kahekesi omavahel nohisedes. „Viiskümmend halli varjundit lisab võimalikke teemasid oluliselt rohkem, kui pealkirjast võiks arvata. Ja naise kirjutatud. Lugesin suure huviga. Mida ja kuidas naised mõtlevad on ju tavaliselt sõjasaladus. See raamat on teated otse vaenlase tagalast. Ja piinavalt on alati huvitav.“
kirjanik Kaur Kender

„Siinkohal annaks vastuolulisi soovitusi – ühest küljest suurepärane raamat pimedateks Põhjamaade sügis-talvisteks õhtuteks. Teisalt aga ärge lootke, et peale lugemist uni tuleb! Kindlasti aitab kirjanik E.L. James selle raamatuga murda seksitabusid. Ja ega veidi vabameelsem mõtlemine meie põhjamaiselt kargetele inimestele mööda külge maha ei jookse.“
Ettevõtja ja meediapersoon Karoli Hindriks

E L James on endine teletoimetaja, abikaasa ja kahe lapse ema ning ta elab Lääne-Londonis. Varasest lapsepõlvest peale unistas ta kirjutada lugusid, millesse lugejad armuksid, aga lükkas need unistused edasi oma perekonna ja karjääri nimel. Lõpuks võttis ta julguse kokku ja kirjutas oma esimese romaani „Viiskümmend halli varjundit”. Ta on ka romaanide „Viiskümmend tumedamat varjundit” ja „Viiskümmend vabastatud varjundit” autor.

Laost otsas

Kategooriad: ,