MINA OLEN MEES. TEEJUHT TÕELISE MEHELIKKUSE VÄENI

24.10

Mul on kõik olemas – suurepärane töö, suhe ja elustiil – aga miks tunnen ma end rahulolematu ja kõigest eraldatuna? Miks ma oma lähisuhetes õnnelik pole? Kuidas võiksin muutuda võimekamaks ning edukamaks meheks, säilitades tasakaalu nii oma isiklikus arengus ja suhetes?

Robert Augustus Masters on aidanud tuhandetel meestel tööd teha just taoliste küsimustega. Ta avastas, et tavaline lahendus nende dilemmade jaoks on küll raske, aga selge: me peame silmitsi seisma oma tervendamata haavadega, häbiga ja kõige muuga, mis meid tagasi hoiab, ning tooma „oma pea, südame ja sisemuse elujõuliselt ühele lainele“.

Raamatus „Mina olen mees“ pakub tunnustatud psühhoterapeut ja suhteekspert teedrajavaid ning tõeliselt läbinägelikke nõuandeid mehelikkuse väe ja eneseteostuse saavutamiseks.„Mina olen mees“ selgitab, mida on vaja, et saavutada mehelikkus, mis on ühtlasi väestatud ja haavatav, emotsionaalselt haritud ja heidutamatult elav – mehelikkus, mis tunneb end koduselt ka tõeliselt intiimses suhtes.

Raamatus tutvuvad lugejad lähemalt järgnevate teemadega:
Kuidas sinu minevik võib valitseda oleviku üle. Häbi terved ja ebaterved väljendumisvormid ning nende tark ärakasutamine.
Haavatavus kui jõuallikas.
Emotsionaalne haritus – vajalik oskus end suhtes hästi tunda.
Kuidas vähendada seksile omistatud liigset tähendust oma enesetunde tõstmiseks.
Kuidas oma sisemiselt kriitikult vägi röövida.
Oma varju (kõige, millest oled endas lahti öelnud) välja toomine pimedusest.
Oma loomuliku kangelaslikkuse kehastamine ja tegutsemine hirmust hoolimata.
Mida naised meestelt tahavad.
Pornograafia mõistmine ja sellest välja kasvamine.
Mehelikkuse tõelise väe sisemaale astumine.