Beebiraamat. Mina ja minu lugu

24.50

Raamatu idee autor Rica Varul ütleb, et soov luua lapse arengut sünnist kooliminekuni jäädvustav raamat küpses tal oma kolme lapse kasvamise käigus. „Täitsin mitut armsat beebiraamatut, kuid ikkagi pidasin eraldi märkmikku lapse arengu kohta. Pärast kaksikute sündi hakkas peas keerlema mõte panna kokku meie kodumaist keskkonda paremini arvestav lapse kasvamise päevik. Selline lihtne ja arusaadav mälestusteraamat, mida on hiljem lõbus ja südantliigutav lugeda nii endal, lapsel kui teistelgi pereliikmetel.“
Lapse esimeste eluaastate tähthetked on alati ainukordsed ja Sulle võib tunduda, et need mälestused ei saa mitte kunagi ununeda. Parem on siiski kõik „esimesed korrad“ lapse elus, kõik tema toredad ütlused ja naljakad juhtumised paberile jäädvustada. Nii on kindlam, et need jäävad meiega alatiseks.
Ehkki pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, võiks see raamat olla pigem päevik kui album. Kunagi tulevikus muutuvad Sinu käega tehtud märkmed ja meenutused lapsele väga väärtuslikuks. Oleme ette andnud teatud raamid, kuid jätnud ka vaba kirjutamisruumi väheste vihjetega, mis aitavad tähtsamaid teemasid meenutada.
Esimesel eluaastal võiksid märkmeid teha sagedamini, edaspidi on selleks sobiv aeg lapse sünnipäeva paiku. Iga eluaasta kohta sünnist kuni kooliminekuni märgi üles oma lapse kohta kõike: lemmikmuusika, esimene rattasõit, huvialad, lõbusad juhtumised, jõulud, esimene juuksuriskäik, meeldejääv reis …
Raamatu lõpust leiad lapse terviseandmete leheküljed, mida võiksid jooksvalt täita seitsme aasta vältel. Miks mitte võtta lapselt paar-kolm korda lapsepõlve jooksul samade küsimustega „intervjuu“, hiljem on tore vastuseid vaadata ja võrrelda.
Selle raamatu peategelaseks on Sinu laps ja kirjanikuks Sina. Lõbusad pildid on joonistanud Lumimari.

Ainult 2 laos