1. Toote lisamine Ostukorvi1) Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Raamatud“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „Lastekirjandus“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

  2) Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist alla lahti tulevad kastis või vajutage “Luubi märgile”. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

  3) Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

  4) Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele “Valikuid” muutma. Valikud on tooteparameetrid. Nt: Punast värvi

  • Ostutehingu vormistamine

  1) Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

  2) Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Ostukorvile lisandub kauba kohaletoimetamise tasu .

  3) Valige makseviis. Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

  4) Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

  5) Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .pdf dokumendina.

  • Tellimuse eest tasumine

  Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

  Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist Marta Raamat OÜ arveldusarvele.

  • Kauba kohale toimetamine

  Ostja lähimasse või valitud postiasutusse või Smartposti pakiautomaati. Keskmine tarne aeg 3-7 tööpäeva, va erandjuhtudel.

  Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

  • Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

  Marta Raamat OÜ vastutab veebipoes martaraamat.ee müügil olevate toodete nõuetele vastavuse

  Kui ostetud raamat on osutunud praagiks, siis vahetame selle arve olemasolul välja kolme kuu jooksul. Kui aga raamatute partii on selleks ajaks läbi müüdud, siis tagastame Teile tasutud raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kannab kauba ostja

  Marta Raamat OÜ ei taga, et raamatu kirjastaja poolt koostatud raamatu sisu kirjeldus vastab Tellija arvamusele raamatu sisu kohta

  Pretensioonide esitamise tähtaeg on kaks aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

  Marta Raamat OÜ on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poolema martaraamat@hot.ee, koos leiame lahenduse!

  • Konfidentsiaalsus

  Marta Raamat OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

  Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist martaraamat.ee andmebaasist.

  • Kontakt

  Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +3724492209 või +3725049792  või meiliaadressile martaraamat@hot.ee . Kirjadele vastame 2-5 päeva jooksul.