Ja nad olidki siin

30.60

Üle 20 miljoni müüdud bestselleri “Jumalate kaarikud” autori Erich von Dänikeni värskeim teos “Ja nad olidki siin” sisaldab parimaid ümberlükkamatuid tõendeid tulnukate külaskäikudest meie planeedile Maa!

Dänikeni järjekorras 46. raamat võtab kokku kõnekamad maavälist päritolu minevikufaktid koos aastate jooksul täiendatud lisainformatsiooniga.

Kui teadus otsib meteoriitidest elu jälgi, siis lugematud iidsed traditsioonid räägivad avakosmosest pärit õpetajatest.

Raamatust leiate põnevat lugemist järgmistel teemadel:

● Analüüsitakse iidsete India veedade vanima osa Rigveda tõlgendust, milles käsitletakse üksikasjalikult jumalikke sõidukeid, mis ei erine 5. dünastia ajast pärit Egiptuse püramiidi tekstidest, kus lugude järgi avanevad “taeva uksed”, pikendatakse metallredeleid, vaaraod ronivad lendavatesse sõidukitesse, millega kõmisevad üle taevalaotuse.

● Autor toob välja tähenduslikumad inimkonna valduses olevad maavälised objektid nagu näiteks “püha peegel”, mis asub Jaapanis Ise templis ja on mähitud kangastesse. Ainult Jaapani keisrid võivad sellele läheneda. Või iisraellaste seaduselaegas, mille kohta kopti kiriku patriarh 19. juunil 2009 kinnitas, et see ei ole inimese loodud.

● Luubi alla võetakse Mehhiko Tabasco osariigis asuv legendaarne Tortuguero, kus asub sensatsiooniline maiade monument Numero 6, millele on raiutud sõnum, kuidas ja millal on maavälistel rassidel plaanis meie planeedile naasta.

● Erich von Däniken uurib tõelisi ja valesid UFO-teateid ning järeldab faktipõhiselt, kuidas maavälised olendid on juba meie seas.

Ainult 1 laos