Õnne mandalad. Teraapiline värviraamat

8.95

Igaüks on oma õnne sepp. Oluline on mõista, mis on õnn ja kuidas see oma ellu tuua. Meie mõtetest, tegudest, otsustest sõltub, milliseks me oma elu kujundame. Positiivsus, rõõmsameelsus, usk endasse tõmbavad universumist ligi häid vibratsioone.
„Õnne mandalad“ on teraapiline värviraamat, mis aitab sul leida sisemist rahu ja õnne. Mandalad on geomeetrilise mustriga pildid, mis sümboliseerivad harmooniat, ühtsust ja kosmilist korda.
Mandalate värvimine on juba vanadest aegadest tuntud teraapiline tegevus. Mandala loomisel on vaimne tähendus, see on abivahend tervenemisel, sisemise rahu, õnne ja armastuse leidmisel. Värvides õnne mandalaid, saad sa ühenduda oma sisemise minaga ja luua oma õnnelik maailm.
Värvid on võimsad vahendid, mis aitavad sul muuta oma meeleolu ja kogeda rohkem õnne. Oma sisetundest lähtuvalt värve valides lood isikliku värvikeelega mandalaid, mis mõjuvad tervendavalt just sulle : lõõgastavad keha ja vaimu, peletavad väsimuse, annavad jõudu, inspiratsiooni, energiat.
Lõõgastu ja vabasta oma meeled. Mõtle sellele, mis teeb sind õnnelikuks, rõõmustab ja tiivustab. Tunneta seda emotsiooni oma kehas. Värvi see tunne nendesse õnne mandalatesse. Õnn on just selline nagu sa seda mandalat värvides tunned.
Värvi oma õnne mandalaid ja koge seda imelist tervendavat õnne ja rõõmu tunnet, mida see tegevus sulle annab. Oled terve, energiline, edukas, sul õnnestub kõik.
Täida oma meeled ja süda õnne ja armastusega!

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,