CD Jooga Nidra

14.40

Iidne lõõgastuspraktika uues eestikeelses ja värskendatud versioonis Stella Shakti tunnetuse läbi.
Seda meetodit on kasutatud juba tuhandeid aastaid, et enda terviklikkuse taju suurendada.

Esmane üleskirjutus pärineb u 700 a e Kr ajast.

Jooga tähendab ühtsuse seisundit, kus nii keha (keha tunnetus, tervis), meel (mõttetasand) kui vaim (kõrgema mina tasand, ühendus Algallikaga) on ühtsed ja häälestunud samale eesmärgile, samasse kogemusse. Nidra tähendab und.

Jooga nidra on lõdvestuspraktika, et kogeda süvalõdvestust, mis on pingutusevaba. Seesuguses rahuseisundis loodud taotlustel on väga palju suurem mõju ja vägi kui igapäeva saginas mõeldud soovidel. Seansi vältel saame su unistustele anda sisse uue hoo, kuna su keha-meel-vaim ühendus saab seansi ajal ühineda vastava ajajoonega, kus selle täitumine on võimalik. Multidimensionaalste ja kõrgsageduslike elukogemuste vastuvõtmine käib ikka läbi sügavama rahu e maandatuse.

Selle juhendatud meditatsiooni läbi saame kiirendada enda unistuste täitumist – võimalikud on ka tervenemised, mida tava-stressi-elustiilis elades muidu kogeda ei saaks.

Jooga nidra aitab meil väga hõlpsalt jõuda sügavamasse lõdvestusse ja seeläbi taastuda pikast tööpäevast, spordisessioonist või ka erinevatest haigusest. Andes kehale aega lõdvestuda, saab keha tegeleda isetervenemise protsessidega. Rahu-aja võtmine on selleks ülioluline.

Kuid mitte ainult – see teadlikkust ja süvitsi lõdvestavat kogemust loov praktika mitte ainult ei aita sul paremini välja puhata, vaid tegelikult ühendab sind multidimensionaalselt sinu enda kõrgema olemuse ja kõrgema potentsiaali väljendusega. Mida see tavaeluliselt tähendab – et su unistused ja soovid täituvad rutem ning tervis ja meeleolu on paremad ka stressirohketel aegadel.

Regulaarne praktika võib juba mõne nädala möödudes tuua väga erilisi uusi aistinguid ja kogu maailmanägemuse nihkumist suuremasse terviklikkusesse ja taipamisse, mil moel me ise oma elu loome.

Laos