Üleloomulikkuse saavutamine

Original price was: €31.95.Current price is: €30.40.

Mida tähendaks üleloomulikkuse saavutamine? Mis juhtuks, kui me õpetaksime oma aju toimima sagedustel, mis esinevad väljaspool materiaalset maailma … muudaksime oma ajukeemiat ja tööpõhimõtteid nii, et meile oleks tagatud juurdepääs teadvuse transtsendentaalsetele tasanditele – ja muudaksime oma keha bioloogilisi funktsioone viisil, mis tagavad täieliku tervenemise?
Just see on üks neist võimetest, mida dr Joe Dispenza tutvustab selles raamatus.
Ta kasutab oma töös uusimaid teadusuuringute tulemusi neuroteaduste, epigeneetika, psühhoneuroimmunoloogia, neurokardioloogia, elektromagnetismi ja kvantfüüsika vallas, et näidata, mil moel leiavad aset inimese transformatsioon ja muutumine ning seda, mida see meie elu seisukohast tähendab.
Neid lehekülgi pöörates saate teada:
•kuidas vabastada end keha uuendades ja seda uue teadvusega sidudes oma minevikust;
•mil moel oma sagedusvälja muutmine aitab luua reaalsust nüüdishetkes;
•käbinäärme ja selle abil reaalsuse müstilise tasanditeni jõudmise saladused;
•kuidas viia oma teadvus kõrgemale etteaimatava praktilise materiaalse maailma kitsendustest ja liikuda edasi lõputute võimaluste kvantvälja;
•ja palju muud.
DR JOE DISPENZA on rahvusvaheline lektor, teadlane, ärikonsultant, kirjanik ja koolitaja, keda on kutsutud esinema viie mandri enam kui 32 riiki. Ta lähtub kirjaniku, ettekandja ja teadlasena veendumusest, et meile kõigile on antud võimalus millegi suure saavutamiseks ning meie võimetel ei ole tegelikult piire. Ta on oma lihtsalt mõistetavaid, innustavaid ja mõistvaid meetodeid kasutades koolitanud sadu tuhandeid inimesi, tutvustades neile üksikasjalikult püsivate muudatusteni viivaid aju ümberprogrammeerimise ja füüsilise keha uuendamise viise.

Ainult 1 laos