Naine ja Mees. Inimene ja Tahtmine. Mõtted

15.95

Selle Tammsaare tsitaatide ja artiklite kogumiku on koostanud naine.
Tammsaare mõtete valik naise silmade läbi vaadatuna.
Naise tundega tuntud.
Naise elukogemusele toetudes.

Ja ometi on see kõik sündinud ju ühe mehe mõtteid kasutades. Ühe tundliku ja kriitilise meeskirjaniku tundemaailma läbi, kes mõnigi kord öeldes „ei” on mõelnud „jaa” (milline hoiak on tihtilugu just naisele omane), kes on pidanud palju naisest, tema mõtetest ja tegemistest.

Mehe, kes on pidanud naist alguste alguseks.

Selle Tammsaare tsitaatide ja artiklite kogumiku on illustreerinud naine.
Naine, kes 30-aastase kolme lapse emana avastas ootamatult, nagu poleks ta iial varem mõistnud armastuse ja elu vahelist seost, seda tõde ja õigust, mis valitseb südametes. Vähemalt arvatakse, et see peaks seal kusagil olema… elu ja selle seos armastusega, see on kui tabamata ime!

Selle Tammsaare tsitaatide ja artiklite kogumiku on kirjastanud naine.
Naine, kes teab, et lugeja saab taas kohtuda Tammsaare kui tänapäevalgi moodsa kirjaniku, peene psühholoogi ja eriliselt tundliku ajaloonärviga eesti klassikuga.

A.H. Tammsaare raamat „Naine ja Mees. Inimene ja Tahtmine” sisaldab kirjaniku mõtteid läbi kõigi tema teoste. Et Tammsaare raamatutest teab uue põlvkonna inimene enamasti vaid üksikuid tsitaate, on raamatu autorid silmas pidanud eesmärki, et lugeja saaks võimaluse tutvuda tuntud Tammsaarega tundmatu nurga alt.

Koostaja Laine Randjärv

Ainult 1 laos