Elu, Universum ja Kõik

23.50

Planeet Krikkiti õnnetud elanikud on väsinud öötaevasse vahtimisest ja nii nad otsustavadki selle hävitada. Nüüd peavad viis vaprat päästma Universumi totaalsest hävingust.

Arthur Dent, tagasihoidlik kosmosereisija, kes õpib lendama, visates end lihtsalt maapinnale ja sellest mööda. Tema parim sõber Ford Prefect, kes otsustab hulluks minna, et näha, kas talle see meeldib. Slartibartfast, Tõelise Aja Kampaania võitmatu asepresident, kes reisib laevas, mida käitab irratsionaalne käitumine. Zaphod Beeblebrox, kahe peaga, kolme käega endine Galaktika president. Ja lõpuks Trillian, seksikas kosmosekadett, kelle süda on lõhestatud Piksejumala ja väga masendunud Beeblebroxi vahel.

Kuidas see kõik lõpeb? Kas üldse lõpeb? Ainult see visa meeskond teab vastust, kui nad üritavad vältida lõplikku maailmalõppu ja päästa elu, nagu meie seda teame … ja ei tea!

Douglas Adamsi kultussari „Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas“ on popkultuuri vaieldamatu klassika. Arthur Denti galaktilised seiklused ja äpardused on paelunud uudishimulikke hingi üle terve maailma. „Elu, Universum ja Kõik“ on sarja kolmas raamat.

Ainult 1 laos