Miks munad kukuvad? Laps küsib, teadlane vastab

Original price was: €27.95.Current price is: €23.95.

Miks munad kukuvad? Miks mul on pepu? Kas nõiad on päriselt olemas? Kes on töörahvas? Kas Keila jões saavad elada sinivaalad ja haid? Kas päike on sama kuum kui laava? Kuidas on tehtud maakera? Kust tulevad unenäod ja miks mõned neist on õudsed?

„Miks munad kukuvad?“ sisaldab koolieelikute küsimusi, millele vastavad Eesti teadlased ja arstid. Vastuseid aitavad paremini mõista kunstnik Piia Maiste joonistatud teemakohased illustratsioonid.
Raamat jaguneb teemade kaupa viieks peatükiks „Maa ja taevas“, „Looma- ja taimeriik“, „Mina ja teised“, „Ehitised ja leiutised“ ja „Inimese sees“.

Laste küsimustele vastavad Andres Adamson, Anu Ojaveer, Astra Schults, Atko Remmel, Elmo Tempel, Indrek Seppo, Iris Metsmägi, Jaan Aru, Jaan Kers, Jüri Plado, Karl Kruusamäe, Kertu Lepiksaar, Kristel Vene, Lauri Laanisto, Laurits Leedjärv, Maris Hindrikson, Marje Oona, Marju Kõivupuu, Marko Mägi, Monika Reppo, Oive Tinn, Pille Mänd, Piret Rospu, Pirko Tõugu, Randel Kreitzberg, Sander Kanter, Sven-Erik Enno, Tarmo Soomere, Tiia Plamus, Toomas Esperk ja Triin Perkson.

Küsimuste kogumises osalesid: Tartu lasteaed Poku, Öökulli rühm, Kohila lasteaed Sipsik, Tallinna Kullatera lasteaed, Tallinna Kiisupere lasteaed, Kõrveküla lasteaed Päikeseratas ja paljud lapsed koos emade-isadega.

Laos

Kategooriad: ,