Tindiveri

24.95 21.75

„Kas on maailmas midagi kaunimat kui kirjatähed? Maagilised märgid, imeliste maailmade ehituskivid …“

„Tindiveri“ on järg Cornelia Funke raamatule „Tindisüda“.
Aasta on möödas seiklustest, mis viisid Meggie ja tema isa, raamatuköitja Mo, Capricorni külla. Kuid tüdruk mõtleb ikka veel sellele raamatule, mille tegelased ärkasid ellu ja muutsid tema elu täielikult.
Meggie on emalt kuulnud nii palju oma lemmikraamatu lummavast maailmast, et tal tekib tahtmine seda ka ise tundma õppida. Näha Teedeta metsa, Pekivürsti ja Ilusat Cosimot, Musta Printsi ja tema karu, näkke, haldjaid ja klaasmehi.
Tal õnnestubki teiste eest salaja end raamatusse lugeda, kuid uute tegelastega muutub maailma ja õnnelik lõpp polegi enam nii iseenesestmõistetav.
Autori illustratsioonid.

Cornelia Funke on rahvusvaheliselt kõige edukam ja tuntum saksa lastekirjanik. Rahvusvahelise edu saavutas autor teosega „Herr der Diebe“ ( e. k „Varaste isand, 2006). Eesti keeles on ilmunud ka „Võluakende taga“ („Hinter verzauberten Fenstern“, e. k 2005). Tema Tindimaailma triloogia jõudis üle maailma bestsellerite hulka. „Tindiveri“ on triloogia teine raamat, esimene, „Tindisüda“, ilmus eesti keeles 2015. a
Cornelia Funke on kokku kirjutanud üle 50 raamatu, mis on ilmunud rohkem kui 40 keeles. Paljudest teostest, sealhulgas ka „Varaste isandast“ ja „Tindisüdamest“, on tehtud film. Arvukad auhinnad ja tunnustused näitavad Cornelia Funke populaarsust.