LASTE MAAILM

11.30

Maailma eri paikade lapsed on õige erisugused, aga samal ajal on neil palju ühist. Selle toredate piltidega raamatu seltsis saavad väikesed, aga ka suured lugejad teada, mida eri maade rahvad söövad ja missuguseid rõivaid-jalatseid kannavad, kuidas kõnelevad ja pidutsevad. Olgu teemaks hommikusöök või sünnipäevapidu, koogid või peakatted, luksumine või tervitused, mäng või kool – on väga palju viise, kuidas millegi kohta öelda või mida on kombeks teha. Kõik inimesed aga, sõltumata kohast, kus nad elavad, armastavad oma peret ja sõpru, hindavad head toitu ja nalja, nii et õigupoolest polegi see maailm nii lai, kui oleme harjunud arvama.

Raamatu südamlik laad õpetab lapsi mõistma sallima ja austama eri kultuure, pakkudes hulganisti üllatavaid fakte maailma rahvaste kohta. Rohkesti on keelenäiteid, millele on tarbe korral lisatud ligilähedane hääldus.

Originaalteksti on kirjutanud paljude populaarteaduslike väikelasteraamatute autor Moira Butterfield, stiilsed lapsepärased pildid on joonistanud Harriet Lynas, eesti keelde on raamatu tõlkinud Mari-Ly Tiitsmaa. „Laste maailma“ esmatrükk ilmub ühtaegu mitmes maailma paigas ja mitmes keeles.

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,