SÕÕM METSAÕHKU. METSALOOD

24.95 17.90

Raamat, mis sisaldab endas lühikesi jutukesi viies meid nutimaailmast lummava looduse juurde. Lood haaravad endaga kaasa ja kirjeldavad elavalt meid ümbritsevat. Raamatus on kokku 46 kaasahaaravat juttu, mis on alguse saanud metsades, mere ääres, terrassil, unne vajudes, loodust vaadeldes, vahetevahel ka mõnest lapse väljaütlemisest. Nende lugude mõte on tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi. Raamatut kaunistab enam kui 50 imelist illustratsiooni, mis teevad raamatu lugemise põnevaks ka kõige pisematele lugejatele.

Eestikeelse raamatuga on kaasas ka raamatu onlines kuulamise võimalus. Loeb Janek Sarapson.

Raamatu “Sõõm metsaõhku. Metsalood” autoriks on Johanna-Iisebel Järvelill, kes kirjutab enda kohta järgmist:

“Olen hariduselt ökoloog. Uurisin doktoritööd tehes rannikuid, liivasid ja nende mineraalide sisaldust ning sellega seoses ka natuke radioaktiivset kiirgust, mis võib olla inimese tervisele ohtlik. Vabal ajal ma naudin metsas olemist ning looduse jälgimist ja tundmaõppimist. Neid jutte hakkasin kirja panema doktoritöö kirjutamise kõrval 2019. aasta alguses, viimane lugu sündis 2020. aasta juunis, vahel on olnud ka mitu kuud, kui ma ei kirju- tanud midagi.

Nende lugude kirjutamisel oli minu mõte tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi. “

Ainult 2 laos