Rallitrall

20.40

Vrroouuumm!
„Rallitrall“ on paeluv ja hariv kogupereraamat, mis annab ainulaadse ülevaate autoralli põnevast maailmast hübriidajastu lävel. Raamatus paljastatakse rallimaailma südames peituvad saladused, tuues esile ralliautode arenduse keerukuse, testimise olulisuse, logistika keerdkäigud ja võistluste melu võistluse toimumiskohas. Raamatu tipphetk keskendub Lõuna-Eesti MM-rallile, kus autod säravad, rallifännid hõiskavad ja kruus lendab nii juustesse kui hammaste vahele. Lisaks on raamatus kaardil kõik 2023. aastal sõidetud kiiruskatsed, Mustveest kuni Mäekülani.
Raamatu autorid viisid läbi põhjaliku taustauuringu ning külastasid mitu korda Toyota Gazoo Racingu peakorterit Tallinnas, mis võimaldas neil rallimaailma saladusi lähemalt uurida ja sügavamalt mõista. Tekst ja pildid paljastavad keerukad protsessid ja loomingulise töö, mis viivad tippklassi võidusõiduautode loomiseni. Raamat annab ülevaate sellest, kuidas paljud igapäevased autodele lisatavad omadused pärinevad algupäraselt mootorispordist, kus tehakse pidevalt uuendusi ja katsetatakse piire.
„Rallitrall“ on pälvinud Soome aasta kauneima raamatu tiitli ning uhkelt esindanud riiki Leipzigi raamatumessil maailma kauneimate raamatute stendil aastal 2023.

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,