Tänades rikkaks

33.90

Tänulikkusest on kirjutatud palju raamatuid, ent mitte ühtki sellesarnast, millega kaasnevad tegelikud kingitused: märk, tootem, vastus ja kingitus loodusmaailmalt!

Enamik meist usub, et me suudame mõtlemisega probleemid lahendada. Me usume, et kui me vaimselt piisavalt pingutame, tuleme välja lahendusega kõigele, mis meile muret teeb.

Ja see pole meid viinud kuhugi.

Niisiis unustame selles raamatus mõtlemise… ja hakkame tänama. Sellisel mängulisel, ent lihtsal tegevusel on vägi viia meid taas kontakti oma tõelise olemusega. Vaadeldes maailma tänulikkuse seisukohast, pöörates tähelepanu ilule ja imedele, häälestume maagia sagedusele. Sel rõõmukanalil, mis on meie planeedil kõige võimsam, on võime meie elu oluliselt muuta.

Häbitu tänulikkus tagab portaali – sissepääsu – otse Pam Grouti menukis „E-ruudus” kirjeldatud lõputute võimaluste välja südamesse. See võimaldab sul saavutada kooskõla kosmilise energiavälja avarusega, mis muudab su elu armastusest säravaks prismaks. Tänamine viib meid energeetilisele võnkesagedusele, mis kutsub esile imesid ning teeb sind rikkaks (vaimus), õnnelikuks ja paneb sind hullupööra (elusse) armuma.

See raamat pakub ka teistsugust perspektiivi küllusele, mis pole pelgalt finantskapital. See näitab lugejaile, kuidas kasvatada ja suurendada loomekapitali, sotsiaalset kapitali, pööraselt heade aegade kapitali ja palju-palju muud!

Ainult 1 laos

Kategooriad: , ,