Tasuta lõunaid pole olemas

Original price was: €24.70.Current price is: €23.50.

Tasuta lõunaid ei ole olemas, ning kui need mingil ressursside ümberallokeerimise teel tekitatakse, ei oska inimesed nendega viisakalt ringi käia. Veelgi enam – tegelikult me ei taha asju, mis oleks tasuta. Me tahame lahendusi, mis oleks head, mõistlikud, efektiivsed ja ka jätkusuutlikud. Seni aga, kuni me kipume uskuma tasuta lõunatesse laiemalt, antakse meile lahendusi, mis ei ole seda kõike mitte ning seda meie endi raha eest. Mõelge selle peale.

Peeter Koppel on varahaldur, kes kommenteerib sageli Eesti meedias majandusteemasid, eriti finantsturgude käitumist ja seda mõjutavaid tegureid. Peeter töötas 15 aastat SEB pangas privaatpanganduse strateegina, alates 2023. aasta suvest on ta Redgate Wealthi investeeringute valdkonna juht.

Edasi on innustav ja hariv ajakiri. Pakume alternatiivi neile lugejatele, kes on tähelepanumajandusest väsinud ja hindavad läbimõeldud tekste. Ajakirja saab lugeda veebis edasi.org ja tellida paberil.

„Iga tekst on lugemist väärt“ on ajakirja Edasi raamatusari, mis toob lugejani innustavaid ja harivaid mõtteid erinevatel teemadel. Need on lood, mida tahad lõpuni lugeda.

Ainult 1 laos

Kategooriad: , ,