5 TÄRNI

22.50

Suhtlemissaladused, mis muudavad sind heast võrratuks

„Meie ajastul asendab tehnoloogia üha rohkem töökohti, mistõttu saab suhtlemisoskus järjest olulisemaks. See raamat on täis näiteid, mis aitavad Sul oma ideid ja emotsioone paremini inimesteni viia.“
Adam Grant

Ideed ei müü ennast ise ja pelgalt heast ideest enam ei piisa. Tänapäeva maailmas on veenmiskunsti omandamine võti, et tõusta esile, saada juhtpositsioonile ja saavutada heaolu.
Raamatus „5 tärni“avaldab Gallo, kuidas viia ellu Aristotelese valemit inimeste veenmiseks ja inspireerimiseks. Ta usutleb neurolooge, majandusteadlasi, ajaloolasi, miljardäre ja tegevjuhte ettevõtetest nagu Google, Nike ja Airbnb, et tuua esile, kuidas nad kasutavad sõnu, et vallutada Sinu kujutlusvõime ja sütitada unistusi.
Infomajanduse ajastul on Sinu ideed eluliselt tähtsad, kuid nende õiges keeles edasiandmine veelgi olulisem. „5 tärni“on raamat, mis aitab sillutada teed ideede jagamisele ning näitab, kuidas saada suhtlemises keskpärasest suurepäraseks ja teistest eristuda.
Raamatust „5 tärni“ õpid:
• ühe oskuse, mille kohta ütleb Warren Buffet, et see tõstab Sinu väärtust 50%;
• kuidas Airbnb asutajad on järginud kolmeosalist valemit, mis aitas neil edukaks saada;
• põneva nipi ajumanipulatsioonist, mida kasutasid Steve Jobs, Leonardo da Vinci ja Picasso, et esile tuua oma parimaid ideid.

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,