ISIKSUSEPSÜHHOLOOGIA HOMÖOPAATIAS. PÕHILISTE AINETE KIRJELDUS ISIKSUSETÜÜPIDE ALUSEL

28.40

Selles uues raamatus äratab läbinägelik arst ja homöopaat ellu kõige levinumad homöopaatias eristatavad isiksusetüübid. Kolmekümmet viit tüüpi kirjeldatakse neile iseloomuliku käitumise, peamiste emotsionaalsete kalduvuste, sisemiste konfliktide ning nendega seotud vaimsete probleemide valguses. See raamat on valdkonnast sügavamalt huvitatud homöopaatiaõpilaste ja praktiseerivate homöopaatide jaoks kohustuslik kirjandus ning leiab kindlasti tänulikku vastuvõttu ka homöopaatiliste patsientide ja kõigi tüpoloogilistest kirjeldustest huvitatute seas.

Isiksuse arhetüüpide mõistmine aitab meil paremini tundma õppida iseend, oma perekonda ning inimesi, kellega me iga päev suhtleme.

Autorist:
Philip Bailey omandas arstikutse Westminsteri meditsiinikoolis. Ta õppis homöopaatiat Londoni kuninglikus homöopaatiakliinikus ning kreeka homöopaadi George Vithoulkase juures. Bailey õppis kolm kuud Esaleni instituudis gestaltteraapiat ning tal on isiklikke kogemusi Jungi, primaal- ja hingamisteraapiaga. Dr Bailey töötab Austraalias Perthis arsti ja homöopaadina ning peab sageli homöopaatiateemalisi loenguid.

“Philip M. Bailey viib meid sügavuti homöopaatiliste ainete olemusse, kirjeldades põhjalikult nende psühholoogilisi erijooni. See raamat aitab mõista nii iseennast kui ka teisi, juhatab erinevate emotsioonide ja käitumisviiside põhjusteni ning näitab, kuidas homöopaatia kui tõelise ravikunsti abil turvaliselt vabaneda ebameeldivatest tunnetest ja nendega kaasas käivatest füüsilistest vaevustest.”
Kadri Carrico, homöopaat

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,