Joogaharjutused silmadele

Original price was: €16.05.Current price is: €15.25.

See raamat on mahult väike, kuid selle sisu on hinnaline, sest autor jutustab, kuidas lihtsate joogaharjutuste abil taastada ja säilitada kogu elu jooksul head nägemist. Raamatus on räägitud kõige keerulisematest probleemidest kõigile arusaadavas keeles ja mõned harjutused, mida tuleb iga päev teha, ei nõua palju aega ega spetsiaalset treeningusaali. Neid võib teha igal ajal ja igas kohas, isegi tööl ja vaba aega veetes.
Tänapäeval on prillide kandmine muutunud isegi moeasjaks ja paljud ei tee endale selgeks, et prillid on siiski ainult „kargud“, samasugused, nagu jala- ja käeproteesid invaliididel. Inimesel tuleks enne prillide ettepanemist uurida ja kasutada kõiki võimalusi, et oma nägemist parandada nii, et prille poleks vaja. Hea nägemise taastamine on paljudel juhtudel tänu JOOGALE täiesti võimalik. Te tunnete pärast siin pakutud spetsiaalsete, just silmadele määratud joogaharjutuste tegemist, kui palju suuremaks on muutunud teie silmade töövõime ja paranenud teie igapäevane enesetunne. Lõpuks ei muretse te enam oma silmade nägemisvõime pärast ja ei erine elu täisväärtuslikkuse tajumise poolest teistest inimestest mitte millegagi. Kui teil aga on juba hea nägemine, aitab jooga seda säilitada kõrge vanaduseni.
Raamatus tutvustakse joogameetodite ja harjutuste süsteemi, mis aitab parandada nägemist, samuti räägitakse peamistest põhjustest, miks meie nägemine halveneb. Pakutud juhendites, kuidas kasutada oma silmi sõltumata nende seisukorrast, on ühendatud teaduslik lähenemine ja joogapraktika. Dr. Bates on selgeks teinud, miks ei ole õige kompenseerida lühi- ja kaugenägemise puhul silmade sirglihaste, põiklihaste ja ripslihase puudulikku tööd prillidega ja miks on selle asemel õigem vastavate harjutuste abil silmade lihaseid tugevdada. Muidugi on ka selliseid probleeme silmadega, mida harjutuste abil kaotada pole võimalik, kuid on siiski mõistlik enne prillide ettepanemist üritada pakutud harjutuste abil oma silmi paremini tööle panna.

Ainult 2 laos