Lahendused koputamise kaudu –kaalulangus ja füüsiline enesekindlus Juhtnöörid naistele, kuidas vähem muretseda, vähem kaaluda ja rohkem armastada

10.90

„Arstina ma tean väga hästi, kuivõrd palju kehakaal mõjutab meie üldist tervislikku seisundit, ning juba ammugi olen otsinud raamatut, mida soovitada neile, kes tahaks dieedirattalt maha astuda ja ise endaga tööd teha selleks, et saavutada alatiseks enda jaoks optimaalne kaal.
Nüüd olen selle leidnud.“
Dr Lissa Rankin
New York Timesi menuki „Mõttejõul terveks“ autor

„„Lahendused koputamise kaudu“ läheb ilmselt ajalukku kui päästerõngas naistele, kelle jaoks kaalulangetamine on raske.“
Cheryl Richardson
New York Timesi menuki „Ekstreemse enesehoolimise kunst“ autor

Hüvasti isutamised, meeleheide ning kõhklused, mille tõttu sa oled endaga alati sõjajalal. Jessica Ortner kasutab koputamist ehk EFT-d selleks, et õpetada stressist vabanemist ning seeläbi kaalu kaotamist ilma, et sa peaksid pidama dieeti, millestki loobuma või sporditegemisel äärmustesse laskuma. Jessica ei õpeta üksnes koputamistehnikat, vaid aitab jõuda ka liigse kehakaalu ning madala enesehinnangu algpõhjusteni. Käesolev raamat rajaneb stressihormoone mõjutaval koputamistehnikal ja pakub välja lihtsa lahenduse ning selged juhtnöörid ja koputamismeditatsioonid.

„Lahendused koputamise kaudu“ on võimalus astuda välja lõputute moedieetide nõiaringist, vabaneda piinavatest isutamistest ning emotsionaalsest söömisest; lahendus, mis rajaneb tänapäevasel psühholoogial ning iidsel akupunktuuri¬tehnikal; kirjutatud lihtsalt ja arusaadavalt nii, et piisab vaid mõnest minutist praktiseerimisest päevas; võimalus vabaneda kauaaegsetest negatiivsetest uskumustest oma keha kohta ning saavutada endaga rahulolu sõltumata kaalust; tee söömisesse ja sportimisse õnnelikuma ja stressivabama suhtumise poole.

JESSICA ORTNER on teedrajava dokumentaalfilmi „The Tapping Solution“ produtsent (www.TheTappingSolution.com). Tema kaalulangetamise ja kehaga rahulolu veebiprogrammi on läbinud enam kui 3000 naist. Jessica korraldab ka iga-aastast konverentsi The Tapping World Summit, kus on osalenud enam kui pool miljonit inimest üle maailma.”

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,