MÄLUPÄÄSTE  Lae oma aju pilgeni täis, seljata mälukaotus ja pea meeles kõige tähtsamat

20.95

Dr Daniel Ameni põhjapaneva Mälupääste programmi abil võid parandada oma mälu juba kohe täna ja samaaegselt vähendada mäluga seonduvate probleemide riski ka tulevikuks.

Sinu aju eilne ja tänane seisukord ei pea olema tema lõplik saatus. Isegi kui Sul juba esineb hägust mõtlemist või Sul on lihtsalt halb mälu, ei tähenda see, et nii peabki jääma. Võttes kasutusele Ameni kliiniku lihtsa Mälupääste programmi VIRGUTAV VAIM, võid koheselt oma mälu parandada. Lisaks sellele aitab seesama programm tõsta Sinu energiataset, tuju, unekvaliteeti, lahendada kaalumuresid ja aidata Sind üleüldiselt paremale elujärjele.
Ajukuva uuringud näitavad, et mälukaotusega seotud füüsilised muutused saavad ajus alguse juba kümneid aastaid enne, kui sümptomid pinnale kerkivad. Tuhandeid inimesi aidanud dr Ameni Mälupääste programm, mis sisaldab endas uusi toitumis- ja liikumisharjumusi, vaimseid ja isegi spirituaalseid praktikaid, võib olla ka Sinu tee tänase ja homse parima ajutervise juurde.
Mälupääste aitab Sul:
•tuvastada Alzheimeri tõve, dementsuse ja mäluprobleemide riskifaktoreid;
•luua endale isiklik mälupäästekava, millega seljatada oma isiklikud riskifaktorid;
•kujundada endale mälufunktsioone täiustavad ja säilitavad harjumused, mis parandavad ka üldist elukvaliteeti;
•pakkuda oma mäluprobleemide või dementsuse käes kannatavatele lähedastele mõjusat tuge;
•saada parimaks versiooniks endast nii meele, keha kui ka vaimu tasandil.

Sa ei ole tingimata laulatatud sellise mäluga, nagu Sul praegu on; ega ka mälukaotusega, mis Sinu tulevikku ähvardab. Astu koos Mälupääste programmiga suur samm vitaalsema ja rahuldust pakkuvama elu poole.

„Ma olen sügavalt veendunud, et see lähenemine saab aidata nii Sind kui Sinu lähedasi.“
TONY ROBBINS, menuautor, filantroop ja Ameerika elu- ja äristrateeg.

„Olen 19 aasta jooksul lugenud virnade viisi mälu- ja ajuteemalisi raamatuid ja plaanisin ka selle kiiresti läbi töötada. Aga jäin põhjalikult lugema. Dr Ameni teadustööd ja metood

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,