Nägemise parandamine. Silmade treenimine Dr. Bates`i meetodi abil

Original price was: €26.19.Current price is: €23.80.

Pole saladus, et inimeste nägemine muutub üha halvemaks. Püüame siin raamatus üksikasjalikult selgitada, mis seda põhjustab ja kuidas saaksime seda olukorda parandada. sitame siin joogide seisukohti selle probleemi põhjuste osas ja näitame, kuidas ja mil määral langevad nende seisukohad kokku mõnede lääne õpetlaste, näiteks dr. Batesi omadega. Nii kohtuvad neil lehekülgedel Ida ja Lääs, ulatades üksteisele sõbralikult käe, et üheskoos parandada inimkonna halba ja üha halvenevat nägemist. Esitame siin joogide seisukohti selle probleemi põhjuste osas ja näitame, kuidas ja mil määral langevad nende seisukohad kokku mõnede lääne õpetlaste, näiteks dr. Batesi omadega. Nii kohtuvad neil lehekülgedel Ida ja Lääs, ulatades üksteisele sõbralikult käe, et üheskoos parandada inimkonna halba ja üha halvenevat nägemist. Püüdsime rääkida sellise erilise valdkonna nagu seda on silmaarstiteadus, kõige keerulisematest küsimustest lihtsas keeles, millest kõik aru saaksid. Kui nägemine on teile kallis, ärge laske mööda võimalust seda parandada. Ärge öelge, et teil pole selleks aega! Kes tahab olla terve, see leiab ka vajaliku aja. Püüdsime rääkida sellise erilise valdkonna nagu seda on silmaarstiteadus, kõige keerulisematest küsimustest lihtsas keeles, millest kõik aru saaksid. Kui nägemine on teile kallis, ärge laske mööda võimalust seda parandada.

Kaasaegne inimene lõi „nägemise ühiku,“ mille abil on hakatud mõõtma linnastunud inimeste nägemise massilist halvenemist, mida põhjustab tehnilisel teel pildi saamise vahendite, näiteks televiisorite ja arvutite kiire areng. On juba ammu selge, et inimkonda maailma töövahendite arengu eest päästa ei õnnestu. Meil tuleb õppida kasutama arvutit piiramatu aja jooksul, seejuures silmi kahjustamata. Nägemise halvenemine on uut tüüpi tööga kohanemise loomulik protsess, mida tuleb kõigepealt õppida mitte kartma. Seda on vaja õppida juhtima, see tähendab, üht liiki nägemiselt tuleb lihtsalt ümber lülituda teist liiki nägemisele, sõltumata sellest, kui kaua me kasutame üht või teist nägemisviisi.

Dr. Batesi meetodit nägemise parandamiseks silmade treenimise abil selleks spetsiaalselt välja töötatud harjutuste abiga kasutatakse maailmas laialdaselt. See raamat tutvustab meid joogide õpetustega nägemise parandamise osas ja programmiga, mis koosneb lihtsatest ning väga efektiivsetest harjutustest, mille aluseks on William Batesi meetod, mis võib olla alguse saanud joogateadusest. Seda soovitatakse kasutada lühinägelikkuse, kaugenägelikkuse, kõõrdsilmsuse, samuti värvipimeduse puhul. Selle programmi järgi regulaarselt harjutades parandate te ka kõiki muid nägemisdefekte ja küllaltki raskeid silmahaigusi ning võite mitte ainult peatada paljude haiguste arengu, vaid ka hakkama saada ilma prillide, kontaktläätsede ja silmaoperatsioonideta.

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,