Õnn on otsus!

25.80

„Ei saa muuta õnnetuks inimest, kes on otsustanud olla õnnelik!“ (Dalí Karat)
Mis on õnn? Kuidas luua õnnelikku elu? Kuidas aru saada, kas ma olen juba õnnelik? Kas ma saan äkki olla veelgi õnnelikum, elada veel nauditavamat, tervemat ning tähendusrikkamat elu? Kas õnnelik olemist saab harjutada?
Õnne- ja inspiratsioonikoolitaja Dalí Karat jõudis õnnelikkuse uurimise ja teadliku harjutamise ning praktiseerimiseni läbi isiklike kogemuste: enese ja elu mõtte otsing, „üks raskem kui teine“ paarisuhted, emotsionaalselt vägivaldses paarisuhtes olek ning sellest tervenemine on vaid mõned tema elu kujundanud pöördepunktidest.
Õnneharjutuste kogumik „Õnn on otsus!“ sisaldab 29 praktilist harjutust, mis aitavad kogeda igapäevaselt oma elus rohkem õnne. See on teekond, mille kestel õpid märkama enda ümber olevaid väikesi õnnehetki, saama paremasse kontakti oma kõrgema minaga, tegema olevikuga rahu ning manifesteerima oma unistuste õnnelikku elu.
Katkend raamatust:
Et suurendada õnnetunnet ning näha asjade helget poolt, tasub endalt küsida kolm küsimust.
1. Mis on selles olukorras head? Too oma tähelepanu teadlikult olukorra negatiivselt poolelt selle positiivsetele aspektidele.
2. Miks on hea, et ma seda kogen? Võta vastu valukohad minevikust ja anna endale võimalus vaadata endasse sügavamalt, miks praegune olukord Sind ärritab.
3. Mis kõik on praegu hästi? Too välja vähemalt viis asja. See küsimus aitab tulla mõistusest südamesse.
Raamat „Õnn on otsus!“ on kolmas raamat kirjastuse GoodNews sarjast „Elu eest“, mille tähelepanu keskpunktis on inimesed, kes tegutsevad parema elu nimel ning seisavad tervema elu eest. Nad on tänu oma elukogemusele, õpingutele, praktikatele, kukkumistele ning taas üles tõusmisele jõudnud teadmisteni, mida jagades aitavad nad ka kõigil kaasteelistel leida üles iseenda, oma sisemise rahu ja rõõmu ning elada lihtsalt täisväärtuslikumat ja õnnelikumat elu.
Dalí Karat on sukeldunud sügavuti õnneuuringutesse, praktiseerinud ise erinevaid lähenemisi ning jõudnud tulemusteni, millele on üles ehitanud oma õnnekoolitused. Ta on võtnud omale südameasjaks teha võimalikult palju inimesi õnnelikuks, jagades tööriistu, mida igaüks saab kasutada endale sobival ajal – ikka selleks, et oleks parem enesetunne, parem elu, rohkem rõõmu, naeru ja õnnehetki.

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,