Apteek metsas

20.70

Aili Paju on rahva poolt palavalt armastatud loodusravi arstiteadlane, Tartu Ülikooli professor, kes on eestlasi taimravi juurde juhatanud üle 30 aasta. Tema artiklite ja raamatute abil on sirgunud juba mitu põlvkonda ravimtaimi tundvaid ja kasutavaid inimesi.
Eestlased on maarahvas ja elanud metsaga koos sajandeid. Põlvest põlve on edasi antud teadmisi metsast, kust praktilise meelega esivanem oskas leida kõike eluks vajalikku. Ka haigusi õpiti osavalt ravima, kasutades selleks imetlusväärse asjatundlikkusega loodusest saadavaid taimi, mis räägib meie esivanemate erakordsest elutarkusest. Teadmised taimede ravijõust on vahepealsete aastasadade jooksul teadlaste poolt veelgi kinnitust leidnud.
Tänapäeva kiires, stressirohkes elus, kus paljud viirused kipuvad kimbutama, pole vaja alati apteeki tormata. Tervist tugevdavaid ja väärt raviomadustega taimi on looduslikus „metsa apteegis“ küllaga.
Selles raamatus viib autor meid jalutuskäigule metsa, et oskaksime seal kasvavate taimedega oma tervist tugevdada, immuunsust suurendada ja leida rohtu paljude haiguste vastu.
Aili Paju jagab oma pika arstipraksise jooksul kogunenud teadmisi ja nõuandeid ning toimivaid häid ravivõtteid ning retsepte, mis on aidanud tuhandetel tänulikel patsientidel paraneda.

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,