TÕDE. EBAMUGAV RAAMAT SUHETEST

Original price was: €25.95.Current price is: €24.60.

Maailmakuulsa bestselleri “Mäng” autor Neil Strauss on kirjutanud silmiavava lugemise suhetest – KÕIK , mida on vaja teada suhetest naistega, lastega, vanematega.

See on üks raamat, mida iga mees peaks elu jooksul lugema. Lõpuks ometi saab lugeda sisulisi tõdesid, mis räägivad ausalt meeste sisemaailmast.

 The Independent

Ma pole selles loos kangelane vaid kaabakas.

Minu ülestunnistused võivad tunduda ebamugavad aga nad on läbikogetud ja ausad. Ma soovin, et seda raamatut loeks mu pere, sõbrad, kolleegid, partnerid, naised, mehed, eriti mehed. Kuid veel rohkem soovin, et inimesed vaatleksid ausalt romantilisi suhteid enda ümber. Ma tahaks, et see raamat inspireerib inimesi sügavamalt vaatama otsa oma suhetele, et nad saaksid teada, mis tegelikult takistab neid olemast õnnelik ja mida nad saavad selle muutmiseks ette võtta.
– Neil Strauss

See on hea raamat nendele, kes arvavad, et neil on liiga palju suhteid olnud. Või siis liiga vähe. Samuti on see hea lugemine nendele, kellel on suhteprobleeme. Ja ka nendele, kelle armuelu on kahtlaselt korras. Veel on see soovitatav nendele inimestele, kellel on vanemad. See raamat pani mind mitut asja uues valguses nägema, ja see on tõeliselt hästi kirjutatud.

 Andrus Purde

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,