HERNEST OMLETTI!? VANAD HEAD JA UUED PÕNEVAD RETSEPTID VEGANVERSIOONIS

27.40

Hernest omletti ja avokaadost kooki?
Esmapilgul võib tunduda, et sulle on tahetud väikest vimkat visata, aga tegelikult leiad sellest raamatust justnimelt selliseid toite, mis ongi väikese viguriga.
Kuidas muidu suhtuda munavabasse omletti, avokaadost valmistatud magustoitu, ingveriga maitsestatud hapukapsasse või kapsarulli, kus ei ole tavapärast hakkliha.
See kokaraamat on kõigile, kellele maitseb köögiklassika: kartulisalat, kotlett, lasanje, rosolje, Napoleon, kräsupea ja veel paljud teised sulle tuttavad soolased ja magusad road. Samuti leiad siit põnevaid ja moekaid retsepte, nagu lillkapsariis, jakakotletid, lehtkapsakrõpsud, suitsuporgand, bataadifriikad, kääritatud toortatraleib, jahuvaba seemneleib jpt. Kui tunned huvi taimsete jookide, tšiiapudingute ja tervislike pähklivõiete valmistamise vastu, siis annab meie raamat ka selleks juhtnööre.
Samuti saad teada, kuidas valmistada kooki ilma suhkru ja valge jahuta ning toorkaneelirulle ilma ahju panemata. Kõik retseptid seob tervikuks see, et koostisained on 100% taimsed ning toidud sobivad ideaalselt ka veganile.
Kaunist taimse teekonna algust või imelist teekonna jätku! Olenevalt sellest, kus sa sellel teel parasjagu oled.

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,