MINIKORVPALL. LIHTSAD MÄNGUD LASTELE KORVPALLI ÕPETAMISEKS SPORDIKLUBIDES JA ALGKOOLIS

14.60

See raamat aitab minikorvpalli treeningutele läheneda mänguliselt ja kaasakiskuvalt. Saksamaa korvpallitreenerite ja kehalisekasvatuse õpetajate ühistööna sündinud kogumik on loodud kasutamiseks nii kehalisekasvatuse tundides kui treeningutes. Raamatut on hea kasutada lihtsa terminoloogia ja väga põhjalike, kuid kergesti mõistetavate selgituste tõttu.

Raamatus kirjeldatakse põnevaid ja lastele vastuvõetavaid mängulisi tegevusi ning korvpalli baastehnikaid lastepäraselt ja arusaadavas keeles, mida mõistavad ka need , kes ei ole selle valdkonna spetsialistid. Kindlasti ei ole see kooliõpik, vaid raamat vabal ajal lehitsemiseks, kus lugeja saab iga mängutehnika juurde kirjutada oma märkusi ja tähelepanekuid.

Kuna tegu on uuendusliku korvpallist arusaamise piltlike kirjeldustega raamatuga, mille sarnast pole Eesti spordimaastikul ilmunud, soovitan antud kirjatükki huvitavaks lugemiseks kõigile korvpallihuvilistele.

Üllar Kerde

Üllar Kerde on staažikas korvpallitreener ja õpetaja. Ta on treeninud lisaks mitmetele Eesti meistrisarja meeskondadele ka Soome ja Venemaa meeskondi. Ü. Kerde on mitmekordne Eesti meister ja karikavõitja, mitme Eesti noortekoondise ja meeste rahvuskoondise treener

Ainult 1 laos