Digisamm. Arvuti kasutamise õpik alustajale

Original price was: €41.70.Current price is: €39.70.

Raamatus käsitletakse elementaarseid arvutikasutamiseks vajalikke oskusi, interneti ja elektronposti kasutust, selgitatakse sotsiaalvõrgustiku mõistet ning tutvustatakse lihtsamat tekstitöötlust ja tabelarvutust (liidan, lahutan, korrutan ja jagan). Raamat on mõeldud algajatele ja pisut oskajatele arvutikasutajatele.
Kirjutatud on see samm-sammulise juhendina nii, et õppija jõuab kõike kaasa tehes soovitud tulemuseni. Täiskasvanute arvutikoolitajana olen ikka ja jälle kohanud õppijaid, kes tahavad tunnis konspekti kirjutada, et hiljem õpitut korrata. Pärast aga selgub, et palju on puudu ja tulemus segane. Püüan nüüd neile abiks olla.
Kogu tekst on edukalt läbinud kasutamiseks sobivuse katsed. Parimateks ekspertideks olid algajad arvutiõppijad, kes ise veel midagi ei teadnud. Meie kokkulepe oli, et nad annavad märku, kui mõni koht jäi segaseks ja vajas ümberkirjutamist.
Kord veebitunnis näitas õppija kaamera vahendusel oma läbitöötatud teksti. Seal oli allajoonimisi ja märkmeid. Õnnelikuna teatas ta, et tegi täpselt nii, nagu kirjas oli, ja ülesanne tuli välja. Nauditav oli näha seda säravat rõõmu. Tema oli üks minu ekspertidest.

Soovin kõigile õpiindu, avastamise rõõmu ja rohkelt eduelamusi!
Täiskasvanute koolitaja ja autor Tiiu Aavik

Ainult 2 laos

Kategooriad: , ,