Diiva

Original price was: €34.95.Current price is: €31.95.

Kõigi aegade väljapaistvaima primadonna Maria Callase ja maailma ühe rikkaima mehe Aristoteles Onassise skandaalne armastuslugu.
Säravas ja julmas ooperimaailmas tunti Maria Callast lihtsalt kui La Divinat. Oma võimsa hääle, loomuomase teatraalsuse ja hunnitu iluga oli ta maailma suurimate ooperiteatrite publikumagnet. Ent edu ei tulnud kergelt: kasvanud natside poolt okupeeritud Kreekas ema käe all, kes tema kuldset häält armutult ekspluateeris, õppis ta end varakult ärakasutajate eest kaitsma. Pururikka Kreeka laevandusmagnaadi Aristoteles Onassisega kohtudes uskus Maria, et on esimest korda elus leidnud mehe, kes näeb tema ooperidiiva pealiskihi all naist. Onassis tõmbas Callase luksuslikku ellu täis kalliskive ja kõrgseltskonna glamuuri. Ja äkitselt oli kõik möödas. Ajalehed kuulutasid Onassise paariminekust maailma kuulsaima naise, endise esimese leedi Jacqueline Kennedyga.
Daisy Goodwin äratab raamatu lehekülgedel ellu naise, kellest erakordne anne, raudne tahtejõud ja suursugusus vormisid legendi. Kuid alles armastatust ilmajäämise hirmuga silmitsi seistes leidis Maria Callas üles oma tõelise hääle ja saavutas artistina ülima triumfi.

Daisy Goodwin lõpetas Cambridge’i ülikooli ajaloo erialal ja jätkas õpinguid Columbia ülikooli filmikoolis. Ta on kirjutanud mitmeid rahvusvaheliselt menukaid ajaloolisi romaane. Eesti keeles on temalt ilmunud noore kuninganna Victoria värvikast elust jutustav romaan „Victoria”. Daisy Goodwin elab Londonis ja töötab stsenaristi ja teleprodutsendina.

Laos