Surm käib kaasas

Original price was: €31.95.Current price is: €28.95.

Mitchelli ja Markby mõistatus

Politseikomissar Alan Markby ja tema abikaasa Meredithi õhturahu rikub ootamatu külaline. Nende kodumajja, mis alles hiljuti oli kirikla, tuleb teadmatusest vaimuliku abi otsima üks vanem naine. Pärast tema lahkumist heidab pererahvas magama, ent õige pea äratab nad järgmine külastaja, kes soovib tingimata rääkida politseinikuga – kohalik aiaäri omanik Callum Henderson on leidnud komissari kodu naabruses asuvas surnuaias hauakivi najal maas istuva surnud mehe. Koos Callumiga sündmuskohale läinud Alani meelest viitavad kõik märgid sellele, et toime on pandud mõrv.
Uudis surmajuhtumist läheb Bamfordi linnakeses kähku liikvele, ent keegi ei paista kadunukest tundvat ega tea, kuidas ta võis surnuaeda sattuda. Alani uurimisrühm asub usinalt niidiotsi otsima. Rühma uusima liikme detektiivseersant Beth Santose suhted Callumiga arenevad otsingute käigus ehk liigagi lähedaseks … Lugu muutub veelgi segasemaks ja õhkkond pahaendelisemaks, kui leitakse veel üks laip. Lahendus on aga ootamatu ja jahmatamapanev.
Ann Grangeri kuueteistkümnes Mitchelli ja Markby sarja romaan on nagu ikka põnev, huvitavate tegelaskujude ja üllatavate pööretega ning pikitud muheda huumoriga.

Ainult 2 laos