Autor: Veinika Västrik
Suurus 24 x 17 cm
48 lehekülge
Värviline, klamberköide
Tellimuste kohaletoimetamine tasuta kehtib järgmiselt: – tellimuse maksumus on üle 45.00 € ja paki kättesaamise kohaks pakiautomaat Peida
Skip to content
EESTI SILMUSKUDUMINE 1. TAVAD JA TEHNIKAD
VÄNDRA KIHELKONNA RAHVARÕIVAD
HELMESEHTED
Tark tee terviseni
Matemaatika. Nutikas mudilane
Maestra
LAUAMÄNG ARVUTUSLOTO
Jooks elu eest. Kuidas ma end sammhaaval parandasin
Sonetid proosas ehk Toome varemeis ja Egiptuses
ARMASTUSE VALGUS
KANGAKUDUJA KÄSIRAAMAT
KRÕLL
Lõbus matemaatika
TEGEVUSKAARDID NUPUTA JA LAHENDA 2. UUED JA PÕNEVAD LOOGIKAÜLESANDED
ÕHULISED KUDUMID
Vahesumma: €374.54
€12.30
See on uue õpetusraamatute sarja teine raamat. Väike ja praktiline raamatuke mahub hõlpsalt käekotti ning sellega on mugav kasvõi kangastelgede alla ronida.
„Koome kaltsuvaiba“ autor on kogemustega kangakudumisõpetaja Veinika Västrik, kes on lühidalt ja selgelt kirja pannud praktilise õpetuse nende jaoks, kes tahavad kududa oma elu esimese kaltsuvaiba või õppida juurde mõne lihtsa nipi. Koos paljude selgitavate fotode ja joonistega on raamatus kirjas kõik oluline – alates kaltsuribade lõikamisest ja lõime käärimisest kuni kanga rakendamise, siduse tegemise ja kudumiseni.
Autor: Veinika Västrik
Suurus 24 x 17 cm
48 lehekülge
Värviline, klamberköide
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.