Kaotatud hing

Original price was: €17.90.Current price is: €15.90.

„Kui keegi oskaks meid ülalt vaadata, näeks ta, et maailm on täis rutus jooksvaid, higiseid ja väga väsinud inimesi ning nende hiljaks jäänud, kaotsi läinud hingi…“
Raamat “Kaotatud hing” on filosoofiline lugu enese kaotamisest ja leidmisest, kiirustamisest ja rahunemisest ning sellest, mis on elus päriselt oluline.
Adam Mickiewiczi Instituut on riiklik kultuuriasutus, mille eesmärk on tekitada kestvat huvi poola kultuuri vastu kogu maailmas. Instituut teeb koostööd välispartneritega ja algatab rahvusvahelist kultuuridialoogi kooskõlas Poola välispoliitiliste eesmärkide ja prioriteetidega. Aastaks 2023 on instituut ellu viinud projekte enam kui 70 riigis kuuel kontinendil.

Adam Mickiewiczi Instituut on aastaid tegutsenud ka Eestis, toetades Poola ja Eesti kunstnike ja institutsioonide pikaajalist koostööd muusika, kujutava kunsti, kirjanduse ja raamatuillustratsioonide vallas. Joanna Concejo tööde näitus Tartus aastal 2024 ja antud raamat on Adam Mickiewiczi Instituudi ja Eesti Rahva Muuseumi teine koostööprojekt.

OLGA TOKARCZUK (snd 1962) on silmapaistev poola kirjanik, 2018. aasta Nobeli kirjanduspreemia laureaat. Tema romaane on tõlgitud enam kui viiekümnesse, sh eesti keelde.

JOANNA CONCEJO (snd 1971) on ainulaadse stiiliga poola kunstnik ja illustraator, 2018. aasta Bologna Ragazzi auhinna ja 2023. aasta 7. Tallinna illustratsioonitriennaali grand prix` võitja.

Laos