Unenäopüüdjad

9.20

Pole midagi mõnusamat lõõgastavast puhkusest. See kosutab meie keha ja vaimu, annab energiat ja jõudu. Põgene argipäeva saginast ja sukeldu idüllilisse puhkuseparadiisi!
See raamat viib sind unistuste puhkusele: maalilistele maastikele, kaunitele liivarandadele, iidsete vaatamisväärsuste juurde.
Iga pilt pakub ainulaadset kogemust ja aitab sul leida inspiratsiooni ja rahu.
Sule silmad ja meenuta sooja suvepuhkuse kõige imelisemaid ja lõõgastavamaid hetki; tunneta seda kergust ja rõõmu, mis su meeli täidab. Kujutle end jalutamas maalilisel maastikul, naudi lillede lõhna, lindude laulu ja looduse helisid. Istu soojal suvepäeval eksootilisel palmisaarel türkiissinise mere ääres ja kuula, kuidas õrnalt laksuvad lained puudutavad liivaranda. Naudi romantikat, seikle kuumaõhupalliga ja lenda oma unistuste sihtkohta. Avasta põnevaid vaatamisväärsusi ja kohtu uute sõpradega.
Võta pliiats ja värvi see meeleolu nendesse piltidesse. Värvimine on suurepärane viis stressi maandamiseks, meeleolu parandamiseks ja oma loomingulisuse väljendamiseks. Neid pilte värvides rändad sa mõtetes kaunitesse kohtadesse, kaugetele maadele; koged seiklusi, rõõmu ja õnne. Iga pilt annab sulle uue ja erakordse puhkuseelamuse, pärast värvimist tunned end nagu puhkuselt naasnuna, oled energiline, inspireeritud, rahulolev ja õnnelik.
Võta aeg endale ja naudi lõõgastavat puhkust!

Ainult 2 laos