Unenäopüüdjad

9.20

Põgene argipäeva saginast ja sukeldu rahulikku unenäolisse maailma.
Avasta ainulaadsed pildid, mis ühendavad traditsioonilise unenäopüüdja sümboolika kaunite ja lummavate motiividega. Värvi ilusaid lilli, imelisi liblikaid, muinasjutulisi kasse, majesteetlikke hobuseid, kauneid kaitseingleid, kes kaitsevad sind negatiivse eest ja toovad sinuni õnnelikud ja helged unistused.
Unenäopüüdjad on algselt pärit Põhja-Ameerikast indiaani kultuurist. Ojibwe hõimu rahvas uskus, et ööõhk on täitunud heade ja halbade unenägudega. Selleks, et kaitsta magajat halbade mõtete ja õudusunenägude eest meisterdasid Ojibwe naised unenäopüüdjaid – väikseid pajuvitstest ringe, mille sisse oli kootud võrk. Unenäopüüdja riputati amuletina inimese voodi kohale. Usuti, et unenäopüüdjad võivad inimeste unenägusid muuta. Võrk toimib filtrina hoides kinni kõik negatiivse, mis hävineb päiksetõusul esimeste päikesekiirtega. Ainult head unenäod pääsesid võrgust läbi ning libisesid mööda sulgi magajani.
Tänapäeval on unenäopüüdjad levinud üle maailma. Nende kaitsvat võrku võib kasutada negatiivsetest tunnetest vabanemiseks.
Need pildid aitavad sul lõõgastuda ja stressi vähendada. Värvimise meditatiivne protsess aitab keskenduda positiivsele ja lasta negatiivsed mõtted minema.
Värvi oma maagiline amulett. Kõik halvad emotsioonid jäävad võrgu taha ja ainult head, ilusad ja helged pääsevad sinuni.
Nende piltide värvimine annab sulle rahu ja harmooniat, teeb rõõmsaks ja õnnelikuks. Oled kaitstud ja hoitud.

Ainult 2 laos