Rasvakriitide mäss

16.20

Peale “Rasvakriitide mässu” lugemist ei vaata ükski laps oma kriite enam samamoodi. See The New York Times`i ja Amazoni lasteraamatute bestseller õpetab neile, et ka kriitidel on tunded!

Oliver Jeffersi ja Drew Daywalti koostöös ilmunud pildi- ja tekstiraamat on vahva lugemine nii täiskasvanutele kui ka väikestele. Seda kinnitavad ka numbrid:
„Rasvakriitide mäss“ on olnud 96 nädalat The New York Times`i parimate pildiraamatute esikolmikus, kroonides esikohal nendest koguni 69-l nädalal. Hetkel on ta taastanud oma esimese positsiooni: http://www.nytimes.com/best-sellers-books/2014-09-14/picture-books/list.html
„Rasvakriitide mäss“ on ka Amazoni bestseller. Ta on 43. kohal kõigi müüdud raamatute hulgas, troonib esimesi kohti nii lasteraamatute kunsti kui ka värvide kategooriates.
Universal Pictures ostis „Rasvakriitide mässu“ filmiõigused, mis tähendab seda, et varsti hakkavad kriidid ka filmilinal mässama!

See juhtus ühel päeval joonistustunnis. Duncan hakkas oma rasvakriite otsima, aga leidis eest
hoopis paki kirju oma nimega. Beežil kriidil oli kõrini, et ta oli igavene teine Härra Pruuni
järel. Must rasvakriit soovis, et teda kasutataks millegiks muuks ka kui piirjoonteks. Sinine oli
väsinud rohkete veekogude ning jõehobude värvimisest ja soovis puhkust! Kollane ja Oranž aga ei rääkinud enam omavahel – mõlemad uskusid, et just tema on õige päikese värv!

Mida ometi saaks Duncan teha, et neile kõigele meelejärele olla?

Kategooriad: ,