Suur suveseiklus Sillamäel

23.60

“Kui ühel kuumal suvisel pühapäeval Salandra ja Alfredi koolivaheajareis ootamatult Sillamäel katkeb ja kuulsas – ent neile tundmatus – suvituslinnas tuleb veeta rikki läinud auto parandamist oodates vähemalt ööpäev, ei oska nad midagi oodata. Seda ei oska ka nende ema ja tema sõbranna, kes lastele suveseikluse plaanisid korraldada – ehkki hoopis teistsuguse.
Eesti parim rannapromenaad ja laste uued sõbrad annavad puhkuseplaanidele uue suuna, mille osaks on tuumavarjendi uurimine, ujuma õppimine, grillipidu rannas ja muidugi meeletult jäätist. Kui autoremont siis ikkagi venima hakkab, ei oska keegi selle üle ei pahandada ega kurvastada.

„Suur suveseiklus Sillamäel“ on tunnustatud lastekirjaniku Helen Käiti põnev lasteraamat 6–12aastastele lugejatele, mille illustreeris Sirly Oder. Autorit inspireerisid kirjutama saladuseloori mässitud Sillamäe linn ja samas kohas varem asunud Sillamäe ja Kannuka küla suvituslood. Koostööd Sirly Oderiga on Helen Käit teinud varemgi ja mõlemat autorit on lapsed ise hinnanud kõrgelt Eesti Lastekirjanduse Keskuse Nukitsa konkursil.

Ainult 1 laos