Joogateraapia nägemise taastamiseks

8.20

Kõik me soovime, et näeksime hästi ja see on tänu JOOGALE täiesti võimalik. Kuid isegi kui teil ei õnnestu oma seda nägemist, mida mõõdetakse dioptrites, parandada, tunnete te pärast joogaharjutuste tegemist, kui palju suuremaks on muutunud teie silmade töövõime ja paranenud teie igapäevane enesetunne. Lõpuks lakkab teie silmade suutlikkus näha, mida täiendab sisemine nägemisvõime, teile muret tegemast ja te ei erine oma elu täisväärtuslikkuse tajumise poolest teistest inimestest mitte millegagi peale täiendavate kaunistuste, milleks on prillid või läätsed. Kuid süstemaatiliselt joogaharjutusi tehes te suudate tõesti parandada oma nägemisvõimet. Kui teil aga on juba hea nägemine, aitab jooga seda säilitada kõrge vanaduseni.

Olge oma silmade vastu aus: ärge sundige neid vaatama seda, mida nad ei suuda näha ja ärge segage neid nägemast seda, mida nad tõesti näha tahavad …

Raamatus tutvustakse joogameetodite ja harjutuste süsteemi, mis aitab parandada nägemist, samuti mooduseid hea enesetunde ja töövõime parandamiseks juhul, kui nägemist taastada pole reaalne. Pakutud juhendites, kuidas kasutada oma silmi sõltumata nende seisukorrast, on ühendatud teaduslik lähenemine ja joogapraktika. Selle süsteemi on koostanud okulistid ja joogaterapeudid. Sisemise nägemise arendamine sõltumata nägemisteravuse paranemisest vähendab teie sõltuvust silmadest ja laseb elada täisväärtuslikku elu, muretsemata tuleviku pärast. Teadmine ja kindlustunne, et näha kõike vajalikku võib ühtmoodi nii hea kui ka halva nägemise puhul, aitab lõdvestuda, mis aga on peamine tingimus nägemisvõime taastamiseks.

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,