Loo endale unistuste elu Õnnelikumaks muutumise kunst ja teadus

24.90

Sa võid saada õnnelikumaks. Ja õnneni jõudmine on sinu elu suurim seiklus.

Raamatus “Loo endale unistuste elu” kutsuvad Arthur C. Brooks ja Oprah Winfrey sind alustama teekonda suurema õnne poole, olgu sinu elu nii keeruline kui tahes. Tuginedes uusimatele teaduslikele avastustele ja aastatepikkusele kogemusele inimeste ideede teostamisel, näitavad nad sulle, kuidas muuta oma elu paremaks juba praegu, selle asemel et oodata, et maailm muutuks.

Brooks ja Winfrey näitavad sulle mõistvalt, kaastundlikult ja lootusrikkalt, kuidas emotsionaalse enesejuhtimise vahendid võivad viivitamatult muuta sinu elu. Nad soovitavad praktilisi teaduspõhiseid meetodeid, mille abil ehitada üles neli õnnesammast: perekond, sõprus, töö ja usk. Ja selle käigus jagavad nad tarku nõuandeid omaenda elust ja karjäärist, aga ka lugusid tavalistelt inimestelt, kelle elu on tagasilöökidest ja raskustest hoolimata täis õnne.

Kui oled end varustanud emotsionaalse enesejuhtimise vahenditega ja valmis oma nelja samba ehitamiseks, saavutad nõnda kontrolli oma oleviku ja tuleviku üle, selle asemel et jääda ootama oma olude paranemist. Raamat “Loo endale unistuste elu” on raamistik endale parema elu ehitamiseks.

Laos

Kategooriad: , ,