Miks inimesed ei võiks lihtsalt normaalsed olla?

30.60

Paremad suhted kõrgema eneseteadlikkuse kaudu

Miks teised inimesed käituvad nii, nagu nad käituvad?
Miks sa ise käitud nii, nagu sa käitud?
Miks ei võiks inimesed lihtsalt normaalsed olla?

Küllap on mõni neist küsimustest sinulgi peast läbi käinud.
Siin on raamat, mis annab sulle vastuseid ja mõistmist.

Suhtlemisoskus on õpitav, motivatsioon on arendatav, suhteid saab parandada ja stressi on võimalik juhtida. Uskumusi ja harjumusi, mis ilmselgelt ei toimi ja mis takistavad meil elu parimal moel kogemast ja nautimast, on võimalik muuta. Just sellest kõigest siin juttu ongi.

Suhtlemine oli minu jaoks kuni ülikoolini keeruline asi, mis tekitas ebamugavat tunnet. Soovist seda muuta läksin müügitööd tegema ja alustasin nüüdseks enam kui 20
aastat kestnud teekonda, mille jooksul olen õppinud nii iseendaga paremini suhtlema kui ka teistega suhtlussilda looma. See on võimaldanud mul koostööd teha väga paljude eri tüüpi inimestega, kõigil oma taust. Olen tänaseni tõeline inimsuhete ja nende toimimisviiside avastamise fänn ja alati põnevil, kui kohtun mõne meeskonna, juhi, paari või üksikhuvilisega.

Sellest raamatust saad teada, kuidas mõista paremini enda ja teiste inimeste mõtte-, tunde- ning käitumismustreid. Näiteid on toodud paarisuhte ja laste kohta, samuti tööelust, mis puudutab mh värbamist, juhtimist ja delegeerimist. Lisaks on siin lihtsad, kohe rakendatavad soovitused, kuidas juhtida stressi ja lahendada suhtluskonflikte nii enda sees kui ka teistega.

Ainult 2 laos

Kategooriad: , ,