Õpitud optimism.

30.70

Kuidas muuta oma meelt ja oma elu rõõmsamaks

Martin Selgimani „Õpitud optimism“ esitab laiema teooria elu positiivse külje kohta: „õnn“ on teaduslikult ähmane mõiste, kuid sel on kolm vormi, mille poole püüelda.

„Mõnusat elu“ elades on su sihiks saada võimalikult palju häid emotsioone ja õppida oskusi positiivsete emotsioonide võimendamiseks.
„Rahuldust pakkuvas elus“ oled välja selgitanud oma tugevaimad küljed ja suurimad anded ning uuendanud oma elu, kasutades neid võimalikult palju töös, armastuses, sõpruses, lastekasvatuses ja vabal ajal.
„Mõtteka eluni“ jõudmiseks kasutad oma kõige tugevamaid külgi ja andeid selleks, et kogeda kokkukuuluvust millegi endast suuremaga ja seda eesmärki teenida.
Martin Selgimani „Õpitud optimism“ võib sind juhtida ükskõik milliseni neist kolmest õnne vormist. Oskused, mida siit õpid, võivad kasvatada su positiivsete emotsioonide kestust ja intensiivsust. Need oskused võivad aidata sul tulemuslikumalt ära kasutada oma peamisi tugevusi ja andeid. Kui usud kindlalt positiivsesse tulevikku, võid pühenduda millegi enesest suurema saavutamisele.

Ainult 2 laos

Kategooriad: , ,