ARMASTUSE JA PIIRIDEGA DISTSIPLINEERIMINE

Original price was: €22.15.Current price is: €21.10.

“Sellest raamatust, mida on müüdud miljon eksemplari, leiad praktilisi tegutsemisviise, et parandada nii laste õppimisvõimet, käitumist kui ka tervist. See õpetab käitumisprobleemidega toime tulema armastaval, kuid kindlal moel, suurendades samal ajal lapse võimet taluda pinget ja soovide täitumise edasilükkumist.
Raamat on abiks väga paljude murede puhul, sealhulgas

vasturääkimine,
kadedus,
klammerdumine,
ekraanisõltuvus,
manipuleeriv käitumine,
jonnimine,
uneaja halvad harjumused,
hädad söömisega.

Autorid avavad iga probleemi sümptomid ja põhjused ning kirjeldavad ennetavaid samme ja praktilisi lahendusi, mis aitavad vanemal luua lapsega positiivse suhte, õpetada talle empaatiat ja koostööd ning võimestada teda andma endast parimat.
Jerry L. Wyckoffsai doktorikraadi Kansase ülikoolis arengu- ja lapsepsühholoogia erialal. Ta on töötanud psühholoogina Topekas Kansase neuroloogiainsituudis, koolipsühholoogina ja erihariduse administraatorina, samuti erapraksises litsentseeritud psühholoogina.

Barbara C. Unellon kirjanik, pedagoog ja sotsiaalne ettevõtja, kes tõlgib käitumis-, sotsiaal- ja neuroteaduslikke uurimusi praktilisteks juhtnöörideks, mis aitavad edendada tervist, õppimist ja häid käitumisharjumusi. Ta on kirjutanud 17 raamatut.