Ajuvõimlemine

21.30

Paranda keskendumisvõimet. Tõhusta probleemilahendusoskust. Turguta mälu.

Käesolev 180st graafilisest nuputamisülesandest ja mõistatusest koosnev kogu on kokku pandud spetsiaalselt mälutegevuse virgutamiseks ja ajulihaste pingutamiseks. Ajuvõimlemine aitab edasi lükata aju vananemist ning pakub lusti ja väljakutseid. Raamat algab lihtsamate ülesannetega ja läheb jätkudes kõvemate pähklite juurde, nagu trenni tehes ikka.
Lai valik loomingulisi visuaalseid ülesandeid, numbripuslesid, sõnamänge, kognitiivseid väljakutseid ja loogikamõistatusi loksutavad kinnijäänud mõttemallid jälle lahti ja pakuvad ehk võimaluse näha ka päris elu väljakutseid uue nurga alt.

Dr Gareth Moore on menukas autor, kelle sulest on ilmunud lai valik aju treenimisele ning mõistatustele pühendatud raamatuid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Eesti keeles on temalt varem ilmunud „Treeni oma aju“, „Treeni oma mälu“, „Visuaalne mõtlemine“ jt. Tema raamatuid on müüdud üle kogu maailma miljoneid ja neid on tõlgitud rohkem kui 30 keelde. Lisaks on ta veebipõhise ajutreenimislehekülje BrainedUp.com looja ning haldab igapäevaseid mõistatusi pakkuvat veebilehekülge PuzzleMix.com.

Ainult 2 laos